O Galerii Sznurki - plastyka dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przejdź do treści
galeria sznurki ma logo
zabawa i nauka od 1991 roku.

Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w Galerii Sznurki

Nasze studio istnieje od 1991 roku. W trakcie tych wielu lat pracy z dziećmi i młodzieżą dochowaliśmy się wielkiego grona wiernych uczniów, studentów i artystów, których umiejętności i wrażliwość twórcza jest dla nas powodem do dumy. Naszą misją jest tworzenie środowiska sprzyjającego wyrażaniu emocji poprzez twórczość plastyczną od najmłodszych lat. Dlatego na zajęciach plastycznych w GALERII SZNURKI uczniowie znajdą wszystkie potrzebne materiały, poznają różnorodne techniki pracy, działania na płaszczyźnie i w przestrzeni. W Galerii Sznurki poznają podstawy wiedzy o sztuce, jej historii i współczesności. Zastaną na zajęciach plastycznych warunki do powstania artefaktów, które są zachętą do dalszej pracy i rozwoju.

Zachęcamy Państwa do skorzystania  z naszego wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu warsztatów i zajęć plastycznych dla dzieci i młodzieży.               
Małgorzata Druska i Jacek Białkowski
zajęcia plastyczne w galerii sznurki.

CO MY TU ROBIMY ? ROZLAŁO SIĘ ?TO NIC TAKIEGO !DZIAŁAMY DALEJ !Evviva l’arte ! ALE MY TWORZYMY !!!

     Na zajęciach dla dzieci i młodzieży malujemy, rozmazujemy, przecieramy, rysujemy, szkicujemy, rozcieramy, rzeźbimy, lepimy, zdobimy, ilustrujemy, projektujemy, komponujemy, tworzymy. Czasem nam się porozlewa, pomaże, pochlapie, porysuje, poplami, rozleje i zaleje, ale tworzymy. Mamy chwilę na małe co nieco, żeby nie opaść z sił. Na zajęciach czuwa nad nami Bombonier i Bombonat , państwo Tostateros, Milo i Julio oraz Sompukacz i Sompudaj. A na wszystko oczko ma Sznurka, nasza szefowa galerii.
Jeśli chcecie się dobrze bawić i czegoś nauczyć to Galeria Sznurki jest miejscem w Warszawie na Mokotowie, które musicie odwiedzić.
malujemy pastelami kolorową martwą naturę.
NAUKA I ZABAWA OD 1991 ROKU
Wróć do spisu treści